Gambit królowej bije rekordy popularności na Netflixie! Ile osób obejrzało nowy serial?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=6Catqs6_Ct4&t=2s screen: https://www.youtube.com/watch?v=6Catqs6_Ct4&t=2s

Gambit królowej bije rekordy popularności na Netflixie! Ile osób obejrzało nowy serial?

2020-11-24 9:34

O tym, że serial ''Gambit królowej'' będzie hitem, było w zasadzie wiadomo przed premierą. Teraz widać bardzo dobitnie, że produkcja jest niekwestionowanym hitem. Ile osób obejrzało najnowszą produkcję Netflixa?

Gdy zapowiedziano serial ''Gambit królowej'', wszyscy raczej przypuszczali, że produkcja stanie się hitem. Teraz ujawniono dokładne dane i to ile osób sięgnęło po nowy tytuł. Statystyki robią wrażenie.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Gambit królowej - serial bije rekordy popularności

Jak oficjalnie ogłoszono, serial 'Gambit królowej' obejrzało już 62 miliony osób! Co jest zdecydowanie wynikiem świetnym, jak przekazał Netflix na oficjalnym profilu na Twitterze:

„Gambit królowej” obejrzało 62 miliony użytkowników naszego serwisu, co sprawiło, że produkcja stała się najchętniej oglądanym miniserialem w historii Netflixa.

Serial 'Gambit królowej' zadebiutował na Netflixie 23 października, a co ciekawe w produkcji możemy także zobaczyć Marcina Dorocińskiego! Twórcami są Allan Scott oraz Scott Frank.