Film o wokaliście System Of A Down - TRAILER. Kiedy zobaczy dokument o Serju Tankianie?

i

Autor: Screen: https://youtu.be/8yI6v9n0eqo

Film o wokaliście System Of A Down - TRAILER. Kiedy zobaczymy dokument o Serju Tankianie?

2021-01-18 11:17

Serj Tankian to nie tylko wokalista System Of A Down, ale także aktywista, malarz, performer i multiinstrumentalista. Od jakiegoś czasu mówi się o dokumencie na temat artysty, a teraz otrzymaliśmy trailer i konkretne szczegóły.

Serj Tankian jest postacią, która dawno temu przestała działać tylko w obrębie macierzystego zespołu. Wokalista zajmuje się także komponowaniem muzyki do gier, filmów, działa na rzecz Armenii i mocno angażuje się w sprawy ojczyzny. Do tego, Serj ma na swoim koncie wystawę obrazów, które zostały połączone z muzyką, a jak się dobrze poszuka, da się znaleźć Serja w zabawnej 'reklamie'. Ciekawi? Znajdziecie go w nagraniu poniżej, od 2:20:

To wszystko składa się na dorobek artysty, który ma zostać pokazany w specjalnym dokumencie, którego główną osią fabularną ma być aktywizm wokalisty, połączony z działalnością muzyczną. W końcu dostaliśmy pełny trailer filmu i konkretne szczegóły.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Truth To Power - poznaliśmy szczegóły filmu dokumentalnego o Serju Tankianie

Pełny trailer filmu trafił do sieci i w końcu wiemy, kiedy będzie można go zobaczyć. Premiera została zaplanowana na 19 lutego 2021. Data dobrze zgrywa się z zapowiedziana przez Serja EPką, która ma zawierać 5 numerów. Piosenki pierwotnie były przeznaczone dla System Of A Down, jednak gdy muzycy się nie dogadali, Serj postanowił wydać to jako EP pod tytułem 'Elasticity'. Zobaczcie trailer filmu o wokaliście:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)