Oasis

i

Autor: Oasis / screen z YouTube: Oasis Oasis

Fani Oasis w szoku! Noel Gallagher nie pozostawił złudzeń

2021-05-19 10:29

Niestety dla fanów zespołu Oasis nie mamy dobrych informacji. Okazuje się, że jeden z filarów formacji twierdzi, że powrót do muzycznej aktywności członków tego znanego i lubianego na całym świecie zespołu po prostu nie wchodzi w rachubę. Pomimo wielu insynuacji jakobyśmy mieli zobaczyć grupę w niezmienionym składnie na scenie, okazała się, że nie jest to wysoce prawdopodobny scenariusz.

Jeden z braci Gallagherów postanowił uzewnętrznić się w mediach i podzielić się z fanami Oasis niezbyt miłą informacją, z której wynika, że muzykom najzwyczajniej w świecie nie chce się podejmować jakichkolwiek działań na rzecz reaktywacji grupy.

Noel Gallagher nie wróci nigdy do Oasis

Noel Gallagher nie wróci nigdy do Oasis, tak zakomunikował w bardzo oficjalnym tonie w programie The Project, który udostępnił w swoich mediach społecznościowych. Muzyk jednoznacznie stwierdził, że jogo pojawienie się w składzie zespołu w ogóle nie wchodzi w rachubę.

Eska ROCK: Wywiad z Arturem Gadowskim (IRA)

- Ludzie zadają mi to pytanie dzień w dzień i mogę wam tylko powiedzieć, że nie mam na to ochoty. Granie w zespole to jest absolutny kompromis, więc nie mam chyba ochoty poświęcać swojego czasu na to, żeby ktoś mi nagle powiedział, że nie może jechać w trasę, bo jego kot ma kaszel. Wolę maszerować w rytm swojego własnego bębna. Oasis jest skończone - mówi Noel Gallagher.

Noel Gallagher promuje swój nowy zespół

Noel Gallagher promuje swój nowy zespół High Flying Birds, który wydał kompilację swoich największych przebojów Back The Way We Came: Vol 1 (2011-2021). Jeden z braci pomimo, że od ponad dekady nie współtworzy formacji Oasis i działa na własny rachunek oraz pod własnym szyldem, to nadal jest o nią pytany w wywiadach. W wywiadzie udzielonym podczas nagrania programu telewizyjnego z jego udziałem stwierdził krótko - Jeśli ludzie nas widzieli, to zrozumieją o co tyle szumu. Jeśli nie mieli okazji, to trudno - ja też nigdy nie widziałem Beatlesów, czy Sex Pistols.

Mamy jednak tez dobra informacje dla fanów twórczości Noela - jego nowy zespół wyda swój album już 11 czerwca 2021, a ten zatytułowany będzie Back the Way We Came: Vol 1 (2011-2021).

Sonda
OASIS - lubisz ten zespół?