Euforia 2 - TRAILER kontrowersyjnego serialu. Kiedy premiera?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=JdwZwrs8Qt0

Euforia 2 - TRAILER kontrowersyjnego serialu. Kiedy premiera?

2021-12-21 12:39

Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Produkcja okazała się prawdziwym hitem, dzięki czemu HBO zamówiło drugi sezon. Otrzymaliśmy pełny TRAILER drugiego sezonu Euforii. Będzie dużo ostrzej?

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja. Pierwszy sezon został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, także kwestią czasu była realizacja drugiego sezonu. Wszystko opóźniała pandemia, ale w końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun drugiej odsłony, który zapowiada jazdę bez trzymanki.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Euforia 2 - TRAILER kontrowersyjnego serialu. Kiedy premiera?

Pierwszy sezon 'Euforii' zakończył się w dosyć otwarty sposób, dzięki czemu jest duże pole do napisania kontynuacji. Potem ukazały się dwa odcinki specjalne, które są pewnego rodzaju łącznikiem, a teraz w sieci wylądował pełny zwiastun produkcji. Jedno jest pewne, szykuje się jeszcze mocniejsza produkcja, która może znowu sporo namieszać. Zobaczcie zwiastun 'Euforii 2':

Premiera drugiego sezonu 'Euforii', została zaplanowana na 10 stycznia w HBO GO. Sezon liczyć będzie 8 odcinków.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny