Emmanuel Olisadebe - co obecnie dzieje się z byłym napastnikiem Reprezentacji Polski?

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=0sIWJtoGwC4 screen: youtube.com/watch?v=0sIWJtoGwC4

Emmanuel Olisadebe - co obecnie dzieje się z byłym napastnikiem Reprezentacji Polski?

2021-06-21 12:07

W latach 2000-2004, o Emmanuelu Olisadebe mówili wszyscy i każdy cieszył się z goli strzelonych dla Reprezentacji Polski. Co obecnie dzieje się z naszym byłym napastnikiem, który zakończył karierę w 2012 roku?

O Emmanuelu Olisadebe słyszał każdy miłośnik piłki nożnej w Polsce, tym bardziej jeśli ktoś kibicował naszej reprezentacji na początku lat 2000. To wtedy Polska awansowała do mistrzostw świata w 2002 roku i to po 16 latach przerwy! Nic dziwnego, 8 bramek w eliminacjach, to był niezły wynik i trudno się dziwić, że wszyscy stali się fanami piłkarza. Sportowiec grał również w Polonii Warszawa, Panathinaikosie i Portsmouth, a swoją karierę zakończył w wieku 34 lat. Co obecnie się z nim dzieje?

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Polscy piłkarze, którzy zostali bankrutami! Największe sportowe upadki.

Emmanuel Olisadebe - co obecnie robi były napastnik Reprezentacji Polski?

Olisadebe wycofał się ze sportu i postanowił się przebranżowić, idąc w stronę branży budowlanej. Były piłkarz wyjechał z Polski i mieszka obecnie w Nigerii, gdzie uważa, że żyje się dużo spokojniej. Jak powiedział w rozmowie ze ''Sportowymi Faktami'':

Postawiłem pięć mieszkań i czerpię z nich profity. Szóste mam w trakcie budowy. Żyję teraz powoli, nie jestem pod żadną presją, w Europie wszystko dzieje się za szybko.

Jak się okazuje, w Nigerii mało kto wie, że Emmanuel był piłkarzem i to tak zasłużonym dla naszej reprezentacji. Jak sam podkreśla, jest chyba mało ambitny, by dalej prowadzić karierę sportową.

Sonda
Czy Polska zagra w finale Euro 2020?