Duet ROZMAZANI na ciężkie czasy / nowy singel Hard Times

i

Autor: Matriały prasowe

Duet ROZMAZANI na ciężkie czasy / nowy singel "Hard Times"

2022-01-28 13:08

"Hard Times" to nowa propozycja duetu Rozmazani utrzymana w klimatach Peaches i Recoil

Rozmazani:

""Hard Times" to wyrazisty i agresywny rytm w stylu Peaches z chłodnym i apatycznym wokalem. Niektórzy słyszą tu również wpływ Recoil. To nie pierwszy utwór opublikowany po wydaniu ostatniej płyty jednak pierwszy, który pojawi się na kolejnej. W takim klimacie chcemy utrzymać materiał".

Co tam w środku gra? Nirvana

"Dzieli nas 250km, łączy Internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku. Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami". 

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH "SYNTHuzjazm" ukazała się we wszystkich serwisach streamingowych 28 maja 2021. Składają się na nią utwory powstałe z muzycznych strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, na dobranoc, na dzień dobry.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć