Disney pokazał prawdziwy miecz świetlny! Takiego gadżetu jeszcze nie było

i

Autor: screen: https://youtu.be/L3A8kdCk_fM

Disney pokazał prawdziwy miecz świetlny! Takiego gadżetu jeszcze nie było

2021-05-05 11:39

Coś o czym marzą fani Gwiezdnych Wojen, staje się faktem! Disney ujawnił specjalny film, w którym pokazał jak będzie wyglądał prawdziwy miecz świetlny! Mówimy tu o czymś więcej niż tylko zabawce.

Każdy fan Gwiezdnych Wojen marzy o jednej rzeczy, no może o dwóch bo jeszcze o tym, by Imperium pojawiło się na naszej planecie. Chodzi oczywiście o prawdziwym miecz świetlny, który używali Luke Skywalker, Darth Vader czy Yoda. To wszystko pozostawało w sferze marzeń, jednak okazuje się, że wkrótce może to być prawdziwy gadżet każdego fana. Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, Disney zaprezentował film promujący prawdziwy miecz świetlny!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Prawdziwy miecz świetlny wkrótce w sprzedaży? Disney zaprezentował krótki film

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, na kanałach Disneya pojawił się filmik, który pokazuje prawdziwy miecz świetlny. Oczywiście prawdziwy w tego słowa znaczeniu, że wiązka światła wysuwa się jak w filmowej broni Jedi. Raczej nie można nic przeciąć wiązką, chociaż pewnie będą tacy co spróbują. Zobaczcie sami:

Wyjątkowy gadżet przetestują w pierwszej kolejności ci, którzy zdecydują się zwiedzić hotel Star Wars: Galactic Starcruiser w Walt Disney World Resort. Będzie to miejsce wyjątkowe, pełne nowych technologii i rozwiązań, które przeniosą nas w świat gwiezdnej sagi. Otwarcie zaplanowano na 2022 rok, także przyjdzie nam trochę poczekać. Niestety, nie poznaliśmy ceny wyjątkowego gadżetu.