Dexter - zwiastun i szczegóły nowego sezonu. Co zobaczymy? Kiedy premiera?

i

Autor: screen: https://youtu.be/hA-oCTUrNfE

Dexter - zwiastun i szczegóły nowego sezonu. Co zobaczymy? Kiedy premiera?

2021-07-27 9:26

Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu i zrealizować nową odsłonę serii. W końcu w sieci pojawił się konkretny zwiastun, który ujawnia zarys fabuły.

Dexter to jeden z tych seriali, który przeszedł do historii, jako produkcja, która miała świetny start i od połowy coś zaczęło nie grać. Co prawda, mimo potknięć, serial nadal jest lubiany i fani po cichu liczyli na to, że w końcu uda się zrealizować kontynuację. Wiadomo już, że zobaczymy dalsze losy Dextera! Poznaliśmy konkretne szczegóły nowego sezonu i teraz do sieci trafił obszerny trailer produkcji!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Dexter - 9 sezon otrzymał pełny zwiastun [WIDEO]

Pewnym jest, że w roli Dextera powróci Michael C. Hall, co z pewnością ucieszy fanów serialu. Wiadomo za to, że przy produkcji spotkają się twórcy serialu, także ciągłość stylistyczna, powinna zostać utrzymana. Jeżeli chodzi o czas ukazany w serialu, to będzie to bezpośrednio po zakończeniu 8. sezonu. Serial ma składać się z 10 epizodów, a głównym przeciwnikiem Dextera ma być postać odgrywana przez Clancy'ego Browna. Data premiery została wyznaczona na 7 listopada 2021 roku w Showtime. Zobaczcie specjalną zapowiedź:

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii