Dexter wrócił w pierwszym zwiastunie nowego sezonu! [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZvImJz6hRl0

Dexter wrócił w pierwszym zwiastunie nowego sezonu! [WIDEO]

2021-05-05 12:37

Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zrealizować nową odsłonę serii. W końcu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu.

Dexter to jeden z tych seriali, który przeszedł do historii, jako produkcja, która miała świetny start i od połowy coś zaczęło nie grać. Co prawda, mimo potknięć, serial nadal jest lubiany i fani po cichu liczyli na to, że w końcu uda się zrealizować kontynuację. Okazuje się, że zobaczymy dalsze losy Dextera! Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego sezonu i teraz do sieci trafił pierwszy trailer produkcji!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Dexter - 9 sezon otrzymał mały zwiastun [WIDEO]

Pewnym jest, że w roli Dextera powróci Michael C. Hall, co z pewnością ucieszy fanów serialu. Wiadomo za to, że przy produkcji spotkają się twórcy serialu, także ciągłość stylistyczna, powinna zostać utrzymana. Jeżeli chodzi o czas ukazany w serialu, to prawdopodobnie będzie to bezpośrednio po zakończeniu 8. sezonu. Serial ma składać się z 10 epizodów, a głównym przeciwnikiem Dextera ma być postać odgrywana przez Clancy'ego Browna. Data premiery nie jest jeszcze znana. Poniżej możecie zobaczyć mały zwiastun nowej serii:

Sonda
Czy lubisz polskie filmy i seriale?