Detektyw sezon 4 (FB)

i

Autor: Materiały prasowe

SERIALE

"Detektyw" - sezon 5 powstanie! Twórczyni "Krainy nocy" ponownie za sterami

2024-02-23 15:16

Nie trzeba było długo czekać! HBO oficjalnie przedłuża "Detektywa". Kontynuacja była do przewidzenia, bo nowe odcinki serialu przyciągnęły przed ekrany tłumy, a sam tytuł okazał się najchętniej oglądanym z całej serii. Pytanie tylko, czego możemy spodziewać się tym razem? Nowej historii, czy raczej nawiązania do "Krainy nocy"?

"Detektyw" to bez wątpienia jedna z perełek HBO. Seria właściwie od początku cieszy się zainteresowaniem, chociaż to czwarty sezon może się pochwalić najlepszy wynikiem oglądalności ze wszystkich. Przypomnijmy, ze średnia oglądalność nowych odcinków na wszystkich platformach to do tej pory niespełna 13 milionów widzów. Obok takich liczb nie można było przejść obojętnie. Czy następna część powtórzy ten wynik? W końcu poprzeczka została zawieszona wysoko!

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #25

"Detektyw" powraca! Piąty sezon dostaje zielone światło

To już oficjalne, że powstanie 5. sezon "Detektywa". Za realizacje kolejnej części ponownie będzie odpowiedzialna Issa López, która podpisała umowę z HBO na kilka lat. To właśnie ona była showrunnerką, reżyserką i scenarzystką czwartej serii. Niestety jeszcze nie potwierdziło się, czy do swoich ról powrócą Jodie Foster i Kali Reis. HBO nie pochwaliło się też, czy nadchodzący projekt będzie powiązany jakkolwiek z "Krainą nocy". Co sezon dostajemy nową historię, więc bardzo prawdopodobne że tym razem będzie podobnie.

Issa López to rzadki talent, który przemawia bezpośrednio do kreatywnego ducha HBO. Kierowała "Krainą nocy" od początku do końca, ani razu nie odstępując od swojej godnej pochwały wizji i inspirując nas swoją odpornością zarówno w scenariuszu, jak i za kamerą. Wraz z niezrównanymi występami Jodie Foster i Kali Reis, sprawiła, że ta odsłona serii odniosła ogromny sukces. Jesteśmy szczęśliwi, że jest częścią naszej rodziny." - powiedziała o showrunnerce Francesca Orsi (szefowa działu filmów i serialu HBO)

A jeżeli obejrzeliście "Detektywa" i szukacie kolejnych perełek w serwisie, to poniżej znajdziecie naszą listę TOP10 najlepszych seriali HBO.

Źródło: "Detektyw" - sezon 5 powstanie! Twórczyni "Krainy nocy" ponownie za sterami