Czy Rob Halford przejdzie na emeyturę? Lider Judas Priest opowiedział o planach

i

Autor: screen: https://youtu.be/vMU804-bjQA

Deep Purple czy Black Sabbath? Tego trudnego wyboru dokonał Rob Halford

2021-12-23 13:14

Deep Purple i Black Sabbath bardzo wyraźnie zapisali się na kartach historii muzyki rockowej i co do tego nie ma wątpliwości. Kłopoty pojawiają się wtedy, gdzie trzeba wybrać jeden z tych dwóch zespołów. Takiego zadania podjął się lider Judas Priest.

Deep Purple i Black Sabbath to zespoły, które bardzo wyraźnie zapisały się na kartach historii muzyki. Wiadomo, że trudno wybrać lepszy zespół, jednak tego zadania podjął się lider Judas Priest. Jak ocenił to Rob Halford? Kto według niego lepiej wypada?

Co tam w środku gra? Nirvana

Deep Purple czy Black Sabbath? Tego trudnego wyboru dokonał Rob Halford

W wywiadzie dla 'Mariskal Rock', Rob Halford wyjaśnił, jak on widzi temat zestawienia Black Sabbath i Deep Purple:

Oba są dla mnie ważne ze względu na różnorodność muzyki, jaką prezentowali. Black Sabbath przyciągał mnie ze względu na ciężar. Ale oba zespoły są ciężkie i mocne, zależy której płyty słuchasz. Dla mnie Purple to hard rock a nie metal. Pewnie mnie za to zabiją, ale tak to odczuwam. Sabbath to metal, chociaż Tony zawsze mówił, że Black Sabbath nie jest zespołem metalowym. Oba zespoły są dla mnie ważne. Wszyscy muzycy inspirują się innymi muzykami, a więc cenię ich wszystkich. Nie stawiałbym jednego zespołu ponad drugim. Wszystko, co zrobili jest dla mnie ważne.

Jest to chyba niezła odpowiedź, z którą Rob dobrze wyszedł.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?