Deadpool oficjalnie w MCU! Pojawiło się specjalne wideo, które wprowadza postać do Kinowego Uniwersum Marvela

i

Autor: screen: https://youtu.be/g7q60i_Lh_E

Deadpool oficjalnie w MCU! Pojawiło się specjalne wideo, które wprowadza postać do Kinowego Uniwersum Marvela

2021-07-14 9:57

Na to czekali fani Deadpoola i Marvela i w końcu się stało! Pyskaty najemnik trafił do Kinowego Uniwersum Marvela, a pokazano to w świetnym stylu, nawiązując do innej, równie wesołej postaci, którą możemy pamiętać z filmu 'Thor: Ragnarok'.

Deadpool jest jedną z tych postaci Marvela, która wymknęła się ze schematu komiksowego klimatu, stając się niesamowicie popularna wśród ludzi, którzy nie interesują się tym światem. Fani jednak czekali, aż słynny Wade Wilson trafi do Kinowego Uniwersum Marvela, spotykając się z resztą kultowych postaci. Po miesiącach spekulacji i domysłów, w końcu możemy oficjalnie powitać Deadpoola w MCU!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Deadpool oficjalnie w Kinowym Uniwersum Marvela. Jak wprowadzono postać?

W ramach promocji produkcji 'Free Guy', przygotowano wydarzenie, które w niesamowicie symboliczny sposób, pokazuje, że Deadpool wchodzi do MCU. W opublikowanym nagraniu możemy zobaczyć istną loże szyderców, w postaci Korga z 'Thor: Ragnarok' oraz Deadpoola, którzy komentują temat 'Free Guy'. Wszystko trafiło na oficjalny kanał Ryana Reynoldsa.

Przypomnijmy, że Deadpool trafi do MCU i nadal zostanie w swoim klimacie, także trzeba się szykować na trzecią odsłonę, która będzie równie mocna jak poprzednie odsłony.

QUIZ. Avengers i wielu innych. Rozpoznasz superbohaterów Marvel i DC Comics?

Pytanie 1 z 18
Jak naprawdę nazywał się Spider-Man?