Deadpool 3

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=Nr09XG7iPKo SCREEN: https://www.youtube.com/watch?v=Nr09XG7iPKo

Deadpool 3 - co wiemy o najnowszej odsłonie? Czy bohater pojawi się w MCU?

2020-11-24 10:03

Deadpool stał się jedną z ulubionych postaci miłośników komiksów i wygląda na to, że tak zostanie na długo. Po przejęciu praw przez Disneya, wiele osób bało się, że nie zobaczymy już pyskatego najemnika. Okazuje się, że jest duża szansa na wcielenie Deadpoola do MCU!

Deadpool stał się jedną z ulubionych postaci komiksowych i wygląda na to, że tak zostanie na długi czas. Pyskaty najemnik podbił serca fanów, jednak po przejęciu studia Fox przez Disneya, wiele osób bało się, że to koniec Deadpoola. Jak się okazało, historia będzie dalej prowadzona, a być może Deadpool zostanie wcielony do MCU!

Wyjątkowy komiks w Olsztynie. Mikołaj Kopernik walczy z pandemią

Deadpool 3 - co wiemy o kolejnej odsłonie popularnego bohatera?

Potwierdzono, że ''Deadpool 3'' powstanie i oczywiście w główną postać wcieli się Ryan Reynolds. To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów bohatera oraz aktora. Trochę słabsza wiadomość jest taka, że nie wiadomo kiedy film pojawi się w kinach, ponieważ nie ogłoszono daty premiery oraz reżysera. Plotki mówią o tym, że Deadpool zostanie wcielony do MCU i to w najbliższych produkcjach. Pozostaje tylko cierpliwie czekać.