Dave Lombardo wyznał, że jego klasyczne zestawy perkusyjne, zostały jakiś czas temu skradzione

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=v2xwq6hAhPA

Dave Lombardo wyznał, że jego klasyczne zestawy perkusyjne, zostały jakiś czas temu skradzione

2021-03-03 14:04

Dave Lombardo jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych perkusistów na świecie. Bębniarz brał udział w nagraniach kultowych płyt Slayera i jak niedawno ogłosił, jego zestawy perkusyjne, zostały skradzione! Co wpadło w ręce złodziei?

Dave Lombardo ma na swoim koncie wiele sukcesów jako perkusista, jednak najbardziej rozpoznawalny jest dzięki temu, że nagrał ze Slayerem kultowe krążki. Mimo tego, że Dave na koniec działalności Slayera, nie grał w zespole, to nadal wielu fanów grupy go obserwuje. Niedawno bębniarz przekazał wszystkim, że jego zestawy perkusyjne zostały skradzione.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Dave Lombardo opowiedział o kradzieży jego zestawów perkusyjnych

W wywiadzie dla 'Hangin’ & Bangin' Lombardo opowiedział o kradzieżach jego zestawów:

Włamano się do dwóch przechowalni w dwóch różnych okresach mojego życia. Z pierwszej przechowalni skradziono chyba pięć albo sześć zestawów perkusyjnych. Została wyczyszczona ze wszystkiego. Włamano się też do sali prób Slayera w Riverside. Wszystko zostało skradzione, w tym moje klasyczne zestawy. Powoli wszystko odbudowuję, staram się poskładać do kupy moje klasyczne bębny. Szukam w sieci bębnów, które wyglądają podobnie.

Dave Lombardo nie brał udziału w pożegnalnej trasie zespołu Slayer, twierdząc, że nie umiał porozumieć się z kolegami z zespołu.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat