Daron Malakian o nowych numerach System Of A Down: Planem było wydanie ich na albumach Scars na Broadway

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw

Daron Malakian o nowych numerach System Of A Down: Planem było wydanie ich na albumach Scars on Broadway

2020-11-06 10:05

Nowe utwory System Of A Down to prawdziwe wydarzenie w świecie muzyki rockowej. Zespół po 15 latach wydał dwa nowe utwory, poruszając ważny temat konfliktu w Górskim Karabachu. Okazuje się, że kompozycje były pierwotnie przeznaczone na nowy album Scars On Broadway.

Spis treści

  1. Daron Malakian o nowych utworach System Of A Down: Jestem bardzo dumny, mogąc wydać te dwie piosenki pod szyldem Systemu
  2. Nowa płyta System Of A Down - czy jest szansa na wydawnictwo?

Na nowości od System Of A Down czekaliśmy 15 lat i w końcu otrzymaliśmy premierowe kompozycje. Zespół opublikował dwa nowe numery, są to ''Genocidal Humanoidz'' i ''Protect The Land'', który doczekał się także oficjalnego teledysku. Okazuje się, że utwory pierwotnie były przeznaczone na nowy album Scars On Broadway, o czym poinformował Daron Malakian.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Daron Malakian o nowych utworach System Of A Down: Jestem bardzo dumny, mogąc wydać te dwie piosenki pod szyldem Systemu

W krótkim poście na swoich social mediach, Daron Malakian napisał:

Jestem bardzo dumny, mogąc wydać te dwie piosenki pod szyldem Systemu. Pierwotnym planem było wydanie ich na przyszłych albumach Scars na Broadway, ale cieszę się, że zebraliśmy się jako System, aby przekazać oświadczenie dla naszych ludzi.

Utwory są dostępne w serwisach streamingowych oraz na oficjalnym kanale Youtube zespołu. Piosenki zostaną wydane także jako 7 calowy winyl, który można kupić na oficjalnej stronie System Of A Down. Dochód ze sprzedaży, zostanie przekazany na rzecz organizacji Armenia Fund.

Nowa płyta System Of A Down - czy jest szansa na wydawnictwo?

Grupa jak zwykle jest bardzo tajemnicza i nic nie przekazuje więcej na temat ewentualnego materiału. Jednak można wnioskować, że szanse na nowy album wzrosły, zwłaszcza, że nowe numery dostaliśmy po 15 latach od premiery podwójnego krążka ''Mezmerize/Hypnotize''. Musimy poczekać na więcej informacji i znowu uzbroić się w cierpliwość.

Sonda
Który, z nowych numerów System Of A Down bardziej Ci się podoba?