Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Comedy Central Filip Brymora

Czy wideokolonostopia po Pina Coladzie może okazać się sceną erotyczną? Przekonaj się w nowym odcinku „Comedy Club”!

2023-06-02 14:58

W niedzielę, 4 czerwca stacja Comedy Central zaprasza swoich widzów na przedostatni odcinek dziewiątego sezonu programu „Comedy Club”. Komicy zadbają jednak o to, aby nikomu nie udzieliła się jeszcze posępna atmosfera pożegnań. Widownię w studio i przed telewizorami rozbawiać będą Filip Brymora, Roman Kostelecki oraz Rafał Rutkowski w podwójnej roli prowadzącego oraz występującego.

Filip Brymora poruszy temat zdrowia. Opowie, jak mimo swojego ogólnego sceptycyzmu względem lekarzy i wiernym wyznawaniu zasady „nie szukaj guza” zdecydował się na wykonanie wideokolonostopii w ramach konsultacji lekarskiej online…   

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Comedy Central Roman Kostelecki

Roman Kostelecki powspomina swoje dzieciństwo spędzone w Ukrainie oraz przyjazd do Polski 8 lat temu. Będzie zastanawiać się, czy rodzice wysyłając go na studia informatyczne na Śląsk, nie pomylili amerykańskiej Doliny Krzemowej z polską „doliną węglową”. Zdradzi też przepis na najlepsze lekarstwo, jakie podawała mu mama – mleko z miodem, czosnkiem oraz wkładką – czyli radziecką Pina Coladę. 

Comedy Club

i

Autor: Materiały prasowe Comedy Central Rafał Rutkowski

Rafał Rutkowski z kolei zabierze widzów za kulisy pracy aktora i opowie o tym, czy kręcenie scen erotycznych jest tak ekscytujące, jak mogłoby się wydawać.

Nowe odcinki „Comedy Club” w każdą niedzielę o godz. 22:00 na antenie Comedy Central.