Czy Guns N' Roses nienawidzą Polaków i Żydów? Jak jest naprawdę?

i

Autor: Guns N' Roses/screen: youtube.com/user/GunsNRosesVEVO

Czy Guns N' Roses nienawidzą Polaków i Żydów? Jak w rzeczywistości brzmiały słowa Axla?

2018-05-30 14:17

Guns N' Roses kolejny raz wystąpią w Polsce i ciągle powtarzany jest jeden tekst Axla Rose'a. Jaka jest prawda? Czy faktycznie Guns N' Roses nie zagrają nigdy dla Polaków i Żydów?

Guns N' Roses kolejny raz zagrają w Polsce, a ciągle powtarzany jest jeden tekst, który podobno wypowiedział Axl Rose. Jaka jest prawda? Faktycznie zespół nie zagra dla Polaków i dla Żydów? Co w rzeczywistości powiedział Axl?


Courtney Love oskarżona o próbę zabójstwa. Poszło o gitarę Kurta Cobaina


Axl Rose: Nigdy nie zagram dla Polaków i Żydów! Faktycznie tak było?

To słynne zdanie powtarzane jest przy okazji każdej wizyty Guns N' Roses w Polsce i nie wiedzieć czemu, Axl z ekipą powraca do naszego kraju. Skąd ta nienawiść do nas? Odpowiedź jest prosta... Nic takiego nigdy nie miało miejsca, a wszystko zrodziła plotka...

Axl nigdy nie powiedział tego zdania, w oryginale brzmiało ono tak:


Nigdy nie zagram dla polerowanych Żydów!


W USA określeniem 'polished jews' nazywa się ludzi nowobogackich, bądź maklerów z Wall street, a tacy wtedy chętni byli płacić ogromne pieniądze za prywatne występy Guns N' Roses. Jak widać, plotka potrafi być bardzo myląca i żywotna, w końcu utrzymuje się ona od połowy lat 90-tych. Pewne jest jedno, Guns N' Roses muszą lubić Polskę, skoro tak chętnie do nas wracają.

Marilyn Manson: sikałem do jedzenia Korna i bzykałem się w busie Danziga