Dominik Pajewski

28.05.2018 (14:17)

Marilyn Manson: sikałem do jedzenia Korna i bzykałem się w busie DanzigaMarilyn Manson znany jest ze swoich ekscentrycznych zachowań, które przeszły już do historii. Tym razem artysta zdradził kilka szczegółów związanych z trasą gdzie grał z Kornem i Danzigiem. 

Marilyn Manson w latach 90-tych uznawany był za jednego z najbardziej nieobliczalnych artystów. Muzyk uwielbiał robić różne kawały, które delikatnie mówiąc, balansowały na granicy dobrego smaku. Jednym z nich z pewnością była akcja z grupą Korn i Danzigiem.

Marilyn Manson nawiązał współpracę z polską firmą!
W wywiadzie dla PRP, którego Manson udzielił razem z Robem Zombie, poznaliśmy historię z 1995 roku. To właśnie wtedy Marilyn grał trasę z Kornem i Danzigiem i jak się okazuje, zrobił rzeczy, które mogą zaskakiwać:
 
Manson:

Danzig i Korn byli przed nami. Zzazwyczaj sikałem do ich jedzenia.

Rob:

Jak jest taka potrzeba, to nie ma innej opcji.

Manson:

Nie, po prostu myślałem, że to bardzo zabawne, wchodzili w końcu przed nami, jako support.

Rob:
To czyj to był catering? Korna czy Danziga??

Manson:
Korna. Jeśli chodzi o Danziga, to wykorzystywałem jego busa jako miejsce do bzykania. 

Można powiedzieć, że to była szczytowa forma Mansona, przynajmniej jeśli chodzi o dziwne żarty. Marilyna Mansona zobaczymy na żywo 13 czerwca 2018 na warszawskim Torwarze.

The Rolling Stones w Polsce 2018: nie masz biletu? U naszych sąsiadów są nadal dostępne i tańsze

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz