Dominik Pajewski

28.05.2018 (14:17)

Marilyn Manson: sikałem do jedzenia Korna i bzykałem się w busie DanzigaMarilyn Manson znany jest ze swoich ekscentrycznych zachowań, które przeszły już do historii. Tym razem artysta zdradził kilka szczegółów związanych z trasą gdzie grał z Kornem i Danzigiem. 

Marilyn Manson w latach 90-tych uznawany był za jednego z najbardziej nieobliczalnych artystów. Muzyk uwielbiał robić różne kawały, które delikatnie mówiąc, balansowały na granicy dobrego smaku. Jednym z nich z pewnością była akcja z grupą Korn i Danzigiem.

Marilyn Manson nawiązał współpracę z polską firmą!
W wywiadzie dla PRP, którego Manson udzielił razem z Robem Zombie, poznaliśmy historię z 1995 roku. To właśnie wtedy Marilyn grał trasę z Kornem i Danzigiem i jak się okazuje, zrobił rzeczy, które mogą zaskakiwać:
 
Manson:

Danzig i Korn byli przed nami. Zzazwyczaj sikałem do ich jedzenia.

Rob:

Jak jest taka potrzeba, to nie ma innej opcji.

Manson:

Nie, po prostu myślałem, że to bardzo zabawne, wchodzili w końcu przed nami, jako support.

Rob:
To czyj to był catering? Korna czy Danziga??

Manson:
Korna. Jeśli chodzi o Danziga, to wykorzystywałem jego busa jako miejsce do bzykania. 

Można powiedzieć, że to była szczytowa forma Mansona, przynajmniej jeśli chodzi o dziwne żarty. Marilyna Mansona zobaczymy na żywo 13 czerwca 2018 na warszawskim Torwarze.

The Rolling Stones w Polsce 2018: nie masz biletu? U naszych sąsiadów są nadal dostępne i tańsze

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwsza płyta Slipknota- Joey Jordison wspomniał czas premiery krążka

  2020-07-02
  Slipknot obecnie jest na fali wznoszącej i mimo zmian w składzie, nadal bardzo dobrze sobie radzi na scenie. Były członek grupy i jej współzałożyciel, Joey Jordison postanowił wypowiedzieć się na temat debiutanckiego albumu, który otworzył wiele dróg zespołowi.
 • Muzyk Maroon 5 aresztowany! Chodzi o przemoc domową

  2020-07-02
  Muzyk Maroon 5 aresztowany! Takie informacje pojawiły się w sieci, a do zatrzymania doszło 27 czerwca w Los Angeles. Jak donoszą media, Mickey Madden został zatrzymany w związku z przemocą domową.
 • Męskie Granie 2020 - Świt: nowy hymn, w wykonaniu Darii Zawiałow, Igo i Króla trafił do sieci [WIDEO]

  2020-07-01
  Męskie Granie powraca! Do sieci trafił nowy hymn imprezy, za który odpowiadają: Daria Zawiałow, Igo i Król. Posłuchajcie utworu ''Świt''.
 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz