Dominik Pajewski

28.05.2018 (14:17)

Marilyn Manson: sikałem do jedzenia Korna i bzykałem się w busie DanzigaMarilyn Manson znany jest ze swoich ekscentrycznych zachowań, które przeszły już do historii. Tym razem artysta zdradził kilka szczegółów związanych z trasą gdzie grał z Kornem i Danzigiem. 

Marilyn Manson w latach 90-tych uznawany był za jednego z najbardziej nieobliczalnych artystów. Muzyk uwielbiał robić różne kawały, które delikatnie mówiąc, balansowały na granicy dobrego smaku. Jednym z nich z pewnością była akcja z grupą Korn i Danzigiem.

Marilyn Manson nawiązał współpracę z polską firmą!
W wywiadzie dla PRP, którego Manson udzielił razem z Robem Zombie, poznaliśmy historię z 1995 roku. To właśnie wtedy Marilyn grał trasę z Kornem i Danzigiem i jak się okazuje, zrobił rzeczy, które mogą zaskakiwać:
 
Manson:

Danzig i Korn byli przed nami. Zzazwyczaj sikałem do ich jedzenia.

Rob:

Jak jest taka potrzeba, to nie ma innej opcji.

Manson:

Nie, po prostu myślałem, że to bardzo zabawne, wchodzili w końcu przed nami, jako support.

Rob:
To czyj to był catering? Korna czy Danziga??

Manson:
Korna. Jeśli chodzi o Danziga, to wykorzystywałem jego busa jako miejsce do bzykania. 

Można powiedzieć, że to była szczytowa forma Mansona, przynajmniej jeśli chodzi o dziwne żarty. Marilyna Mansona zobaczymy na żywo 13 czerwca 2018 na warszawskim Torwarze.

The Rolling Stones w Polsce 2018: nie masz biletu? U naszych sąsiadów są nadal dostępne i tańsze

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz