Czy AC/DC mieli napisane jakieś piosenki z Axlem? Jest odpowiedź

i

Autor: screen: https://youtu.be/Lb54wxS5ACk

Czy AC/DC mieli napisane jakieś piosenki z Axlem? Jest odpowiedź

2021-01-14 10:53

Czas gdy w AC/DC na wokalu pojawił się Axl Rose, fani wspominać będą różnie. Jedni bardzo polubili taką odsłonę zespołu, inni uważali to za profanację i koniec zespołu. Czy zespół próbował coś nagrywać z wokalistą Guns N' Roses? Jest jednoznaczna odpowiedź.

Gdy w AC/DC zabrakło Briana Johnsona, swoją pomoc zaoferował Axl Rose, który wstąpił w szeregi zespołu i zaśpiewał na części trasy. Fani podzielili się wtedy na dwa obozy i jak łatwo się domyślić, nie każdemu podobało się to, że wokalista Guns N' Roses śpiewa w AC/DC. Ci, którzy docenili wkład Axla, wierzyli, że wokalista GNR nagra coś z australijską grupą. Czy zespół coś zarejestrował z Axlem? Jest jednoznaczna odpowiedź.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Czy AC/DC nagrali coś z Axlem? Jest odpowiedź

W wywiadzie dla 'Rolling Stone' Angus Young postanowił jednoznacznie odpowiedź na to, czy powstał jakiś numer AC/DC z Axlem. Jak powiedział gitarzysta:

Nie zrodziło się nic konkretnego. Wiem, że Axl jest zaangażowany w wiele rzeczy, nie wszystkie związane są z muzyką. Czy jednak powstały nowe utwory? Nie, nic takiego się nie stało.

Antyfani Axla sa raczej szczęśliwi i wszyscy powinni cieszyć się, ponieważ w listopadzie 2020 pojawiła się nowa płyta AC/DC. Dodatkowo, Guns N' Roses pracują nad nowym albumem, także prędzej czy później otrzymamy coś nowego od wokalisty.