Czekasz na nowy album SOAD? Serj Tankian ma dla ciebie informację

i

Autor: screen: https://youtu.be/5oMDAfUpWyQA

Czekasz na nowy album SOAD? Serj Tankian ma dla ciebie informację

2021-03-15 10:26

Nowa płyta System Of A Down, jest wyczekiwana przez fanów od prawie 15 lat i wygląda na to, że ciężko jest się dogadać członkom zespołu. Fani cały czas pytają o nowy krążek, co z pewnością bywa frustrujące dla muzyków. Serj Tankian ma nawet specjalną odpowiedź dla wszystkich, którzy ciągle pytają o nowe rzeczy SOAD.

Na nowy album System Of A Down, fani czekają od 15 lat i wygląda na to, że grupa nie zamierza nagrywać nowego albumu w ogóle. Co prawda w listopadzie 2020 otrzymaliśmy dwa nowe numery, jednak zostały one wydane w konkretnym celu i jak podkreślali artyści, nie zapowiada to nowego albumu. Serj Tankian ma także konkretną odpowiedź dla wszystkich, którzy w dosyć męczący sposób dopytują o nowy krążek.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Czekasz na nowy album SOAD? Serj Tankian ma dla ciebie informacje

W wywiadzie dla 'Vulture', Serj Tankian przyznał, że jest dosyć sfrustrowany gdy ktoś pyta o nowy album SOAD, jednak to miłe. Jak powiedzial wokalista:

Sam fakt, że ludzie chcą od nas nowej muzyki to największy komplement, jaki możemy dostać. Gorzej by było, gdyby zapomnieli o nas jako o artystach i nic ich by nie obchodziło, czy coś wydamy czy nie. Jeśli ludzie proszą o nową muzykę, jest to zawsze komplement. Ale jeśli ktoś mówi: „Pierdo*cie się. Mam gdzieś, co myślicie. Dajcie mi nowy album System Of A Down” jest to dość wulgarne i wtedy odpowiem „sam się pier*ol”. Przykro mi, że ktoś tak bardzo kocha zespół, że doprowadza go to do frustracji. Ale jako artysta musisz tworzyć muzykę, z którą czujesz się najbardziej komfortowo.

Przypomnijmy, że 19 marca 2021 pojawi się solowe EP Serja Tankiana, które będzie zawierać 5 numerów, które były dedykowane dla SOAD.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)