Cyberpunk 2077: Keanu Reeves opowiedział o swoich wrażeniach na temat polskiej gry

i

Autor: screen: https://youtu.be/LembwKDo1Dk

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves opowiedział o swoich wrażeniach na temat polskiej gry

2020-12-14 10:46

Cyberpunk 2077 od dawna wywołuje wiele emocji, a po premierze atmosfera jest podgrzana do czerwoności. Keanu Reeves postanowił opowiedzieć więcej o swoich wrażeniach na temat gry i współpracy z CD PROJEKT RED.

Cyberpunk 2077 to gra, która na długo przed premierą wywoływała wiele emocji i w końcu, gdy gracze dostali tytuł, zaczęły się dyskusję. Niektórzy są zachwyceni, inni spodziewali się czegoś innego, a jeszcze inni uważają, że tytuł wymaga ulepszenia. Pewne jest jedno o tej grze będzie jeszcze długo mówione, a tym razem wypowiedział się sam Keanu Reeves, który opowiedział o współpracy z polskim studiem.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Keanu Reeves o Cyberpunk 2077: Interesujące było granie różnych wersji tej samej osoby

Jak opowiedział aktor, udział w produkcji był dla niego niesamowitym przeżyciem:

Kilka razy nagrywałem dialogi do kreskówek i do dokumentów, ale nigdy nie było ich tyle. Musiałem grać postać na różne sposoby, bo ze względu na różne ścieżki fabuły musiałem zagrać jedną scenę w trzech różnych wersjach. Raz Johnny musiał być fiutem, innym razem był szczęśliwy, lub na coś nalegał. Interesujące było granie różnych wersji tej samej osoby (...) Mam spore doświadczenie z motion capture, robiłem to już przy filmie Matrix. Poznajesz Johnny’ego jako gwiazdę rocka, słyszysz o jego wojskowej przeszłości o walce o przetrwanie.

Cyberpunk 2077 jest dostępny w ogólnej sprzedaży i można go nabyć w wersji na każdą z popularnych platform.