Cruella trafia do kin, a na naszej antenie możecie zdobyć wejściówki na seans

i

Autor: Materiały prasowe

Cruella trafia do kin, a na naszej antenie możecie zdobyć wejściówki na seans

2021-05-28 8:58

'Cruella' powraca ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon. Zdobywczyni Oscara® Emma Stone ('La La Land') w roli tytułowej 'Cruelli'. Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon.

Akcja 'Cruelli' rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara® Emmę Thompson ('Howards End', 'Rozważna i romantyczna'). Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Film Disneya 'Cruella' wyreżyserował Craig Gillespie („Ja, Tonya”) na podstawie scenariusza autorstwa Dany Fox i Tony'ego McNamary, opowiadania Aline Brosh McKenna oraz Kelly Marcel i Steve Zissis. Wyprodukowali go Andrew Gunn („Zakręcony piątek”), Marc Platt („Mary Poppins Returns”) i Kristin Burr („Christopher Robin”), a producentami wykonawczymi byli Emma Stone, Michelle Wright, Jared LeBoff i Glenn Close. Dwukrotna zdobywczyni Oscara® projektantka kostiumów Jenny Beavan („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Pokój z widokiem”) tworzy olśniewające i pomysłowe kostiumy, które nabierają własnego życia.

Zgarnij wejściówki na film 'Cruella' w Esce ROCK!

Jeżeli chcecie zobaczyć nowe wcielenie Cruelli, słuchajcie uważnie Eski ROCK w Dzień dziecka, ponieważ w każdym paśmie będziemy mieli dla was wejściówki na film.