Corey Taylor zainspirował się Eminemem i chce napisać książkę, która opowie o kulturze wykluczenia

i

Autor: screen: https://youtu.be/QBK6xymmKHM

Corey Taylor zainspirował się Eminemem i chce napisać książkę, która opowie o kulturze wykluczenia

2021-03-10 14:29

Corey Taylor lubi zaskakiwać swoich fanów i to często decyzjami, które mogą wydawać się dziwne. Tym razem wokalista Slipknota ogłosił, że zamierza wydać książkę. Wydawnictwo ma opowiadać o kulturze wykluczenia. Co ciekawe, do tego wszystkiego zainspirował go Eminem.

Corey Taylor lubi zaskakiwać, co udowodnił już wiele razy muzycznie, lecz nie tylko. Wokalista Slipknota miał już pomysł by zająć się sprzedażą jedzenia z foodtrucka, gdy koncerty nie będą w stanie ruszyć. Teraz okazuje się, że w planach jest napisanie książki, a do tego wszystkiego zainspirował Coreya sam Eminem.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Corey Taylor tworzy książkę, do czego zainspirował go Eminem

Skąd ten pomysł i o co chodzi Coreyowi? Wokalista opisał wszystko w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów. Jak sam powiedział, inspiracją był tekst Eminema, we wspólnej piosence z Rihanną:

Czytałem ostatnio, że pokolenie Z chce wykluczyć Eminema z powodu jednego wersu na temat Rihanny. Zacząłem się zastanawiać: czy na serio doszliśmy do tego miejsca? To jak procesy z Salem. To jak Ameryka lat 20., gdzie KKK stanowił polityczną siłę. Mówimy o całkowitym potępieniu w oderwaniu od kontekstu i racjonalizacji działań. Kiedy to tłum decyduje, że powinieneś przepaść, robi się niebezpiecznie. Poziom cenzury, jaki widzimy… Nie mówię, że pewne rzeczy nie mogą kogoś obrazić, ale nie można już żartować nawet w najbardziej niewinny sposób. Książka zaczyna mi się powoli układać w głowie. Może niedługo zacznę pisać, bo sytuacja naprawdę wymknęła się spod kontroli.

To nie powinno być zaskoczeniem, ponieważ Corey ma na koncie kilka książek, które również pojawiały się w Polsce. Obecnie też trwają prace nad nową płytą Slipknota, która być może pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)