Co tam w środku gra? Black Sabbath - Vol.4 - Revisited (UNBOXING)

i

Autor: Eska ROCK

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Vol.4 - Revisited (UNBOXING)

2021-02-15 13:19

Black Sabbath wypuścili swoją czwartą płytę ‘Vol. 4’ w 1972 roku. Składa się ona z klasycznych utworów, takich jak “Supernaut”, “Changes” czy “Snowblind” i wykorzystała wówczas rosnącą popularność zespołu, wchodząc do Top 10 listy najlepiej sprzedających się albumów w UK i Top 20 listy Billboard w Stanach oraz zyskując miano platynowej według RIAA. Teraz doczekaliśmy się specjalnej reedycji, którą pokazujemy wam w naszym cyklu 'Co tam w środku gra?'

Wynalazcy heavy metalu, jak pisze się o Black Sabbath, wybierają się w podróż w przeszłość i przedstawiają publiczności swoją klasyczną płytę w nowym wydaniu ‘Vol. 4: Super Deluxe Edition’. Wydanie ukaże się 12 lutego 2021 roku w wersjach 4 CD i 5 płytach winylowych w wersji 180 gr. Płytom towarzyszyć będzie bogata w treści książeczka, zawierająca opisy z cytatami wszystkich czterech członków zespołu z okresu wydania płyty, rzadko pokazywane zdjęcia oraz plakat z nigdy nie publikowaną grafiką o roboczym tytule ‘Snowblind’.

Obydwie wersje: 4CD i 5LP można już zamówić przez stronę: wickedworld.net w naszym cyklu 'Co tam w środku gra?' pokażemy wam, jak obie wersje zostały wydane.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Vol.4 - Revisited (UNBOXING)

Dwa ciekawe wydania, jedno w wersji CD, drugie w opcji winylowej, potężne boxy, idealne dla fanów i osób, które pamiętają swoje pierwsze spotkanie z Black Sabbath. Zobaczcie, jak wydano specjalną reedycję czwartego krążka kultowej grupy:

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4