Clown ze Slipknota udostępnił dwa nowe numery!

i

Autor: screen: https://youtu.be/VpATBBRajP8

Clown ze Slipknota udostępnił dwa nowe numery!

2021-06-14 9:05

Na nowy album Slipknota przyjdzie nam trochę poczekać, jednak fani nie powinni mieć powodów do smutku. Do sieci trafiły dwa utwory Clowna, które z pewnością zrekompensują czas oczekiwania na nowy album zespołu.

Na nową płytę Slipknota, fani będą musieli jeszcze trochę poczekać, bo co prawda ta powstaje, jednak zespół nie dał sobie jakiegoś konkretnego terminu premiery. Wynika to też z tego, że grupa ma do dokończenia trasę, która została przerwana przez pandemię koronawirusa i raczej nad tym niedługo się skupi. Na czas oczekiwania, Shawn 'Clown' Crahan opublikował dwa swoje numery, które mocno odbiegają od stylistyki macierzystej grupy, jednak da się wyczuć ten specyficzny klimat.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Clown ze Slipknota opublikował dwa nowe utwory

Clown wrzucił dwa numery, które zostały opatrzone nazwą projektu 'Live Your Life'. Utwory 'Brainwash Love – Death Inside' i 'Live Your Life', mocno odbiegają od stylistyki Slipknota, jednak w drugim utworze można wyczuć klimaty intra z pierwszej płyty grupy. Posłuchajcie sami:

Dyskografię zespołu Slipknot zamyka krążek 'We Are Not Your Kind' z 2019 roku. Album został bardzo dobrze przyjęty przez fanów oraz krytyków, którzy stwierdzili, że to najlepsza z pozycji w dyskografii zespołu.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)