Chcesz być jak James Bond? Na sprzedaż wystawiono willę Seana Connery'ego. Jaka jest cena?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=U9FzgsF2T-s Screen: youtube.com/watch?v=U9FzgsF2T-s

Chcesz być jak James Bond? Na sprzedaż wystawiono willę Seana Connery'ego. Jaka jest cena?

2020-11-12 12:26

Wielu chciałoby być jak słynny agent 007, jednak nie wystarczy do tego dobry garnitur, słynny drink oi zainteresowanie płci przeciwnej. Przydałaby się jeszcze willa, a idealną jest ta Seana Connery'ego, która została wystawiona na sprzedaż.

Postać Jamesa Bonda jest kultowa i dla wielu mężczyzn może być przykładem. Wiadomo, kultowy drink, słynne przedstawienie się i image, to podstawa u agenta 007. Jeżeli ktoś chciałby być jeszcze bardziej jak słynny agent, mógłby też kupić posiadłość w której mieszkał Sean Connery! No a kto był najlepszym Bondem, jak właśnie słynny aktor.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Posiadłość Seana Connery'ego wystawiona na sprzedaż. Ile trzeba zapłacić za słynny dom?

Zmarły 31 października Sean Connery, pozostawił po sobie majątek w wysokości 350 milionów dolarów. Oczywiście, kwota jest ulokowana w nieruchomościach, a jedną z nich jest posiadłość Villa Le Roc Fleuri na południu Francji. Dom wygląda jak posiadłość agenta 007, a widoki zapierają dech w piersiach. Dodatkowo, na terenie można znaleźć dwa mniejsze domki, które przeznaczone zostały dla gości oraz sale fitness, siłownie i piwnicę z winami.

Oczywiście, spora posiadłość, to także spora cena, która dorównuje randze agenta 007. Za tak potężną nieruchomość trzeba zapłacić 30 milionów euro. Szczegóły znajdziecie na specjalnej stronie, gdzie dom jest wystawiony na sprzedaż. Jak widać, mieszkanie jak James Bond, wymaga też sporych funduszy.