Budka Suflera rusza w trasę koncertową, co nie podoba się fanom. O co chodzi?

i

Autor: screen: https://youtu.be/yl4EZlLT2lk

Budka Suflera rusza w trasę koncertową, co nie podoba się fanom. O co chodzi?

2021-05-31 13:26

Budka Suflera dalej działa i mimo odejścia Romualda Lipko, zespół ma konkretne plany, co jednak nie podoba się fanom. O co dokładnie chodzi?

Budka Suflera nadal działa, mimo tego, że od śmierci Romualda Lipki minęło trochę czasu. Wszyscy spodziewali się, że śmierć lidera zespołu i głównego kompozytora zatrzyma działalność grupy, jednak tak się nie stało. Grupa wydała w ubiegłym roku krążek '10 lat samotności' i wygląda na to, że to nie koniec przygody. Planowane są koncerty, co nie spodobało się fanom. O co chodzi?

Co tam w środku gra - Jelonek

Budka Suflera rusza w trasę, jednak nie wszystkim się to podobna! O co chodzi?

Na profilach grupy pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym czytamy:

Oni jeszcze nie zeszli ze sceny! Budka Suflera – filar polskiej popkultury – powraca do koncertowania na żywo. Najbardziej rozpoznawalny zespół w naszym kraju wydał płytę z kompozycjami pozostawionymi przez Romualda Lipko, które teraz przedstawi swoim fanom na żywo. Po ponad rocznej przerwie grupa przypomni także swoje największe przeboje. Jolka Jolka, pewnie też ich pamiętasz?

Niestety, pod postem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy, a jeden z nich brzmiał tak:

Jestem wielkim fanem Budki Suflera od wielu, wielu lat i myślę, że nie powinniście tego robić. Grajcie może pod inną nazwą, np. Tribute to Budka Suflera?

Poniżej znajdziecie specjalne oświadczenie: