Bruce Dickinson zapowiada nowy, koncertowy album Iron Maiden. Kiedy premiera?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=-QEb0iZ9uxc Screen: youtube.com/watch?v=-QEb0iZ9uxc

Bruce Dickinson zapowiada nowy, koncertowy album Iron Maiden. Kiedy premiera?

2020-11-04 9:26

Na nowy album Iron Maiden czekają tysiące fanów, jednak zanim dostaniemy premierowy materiał, na półkach pojawi się nowa koncertówka. Bruce Dickinson postanowił powiedzieć trochę więcej na temat wydawnictwa, zdradzając kilka szczegółów.

Nowa płyta Iron Maiden to coś, na co czekają fani na całym świecie i wygląda na to, że jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na nowe wydawnictwo. Nie ma jednak co się smucić, ponieważ zespół ma w zanadrzu coś innego. Wkrótce dostaniemy specjalną koncertówkę zespołu, o której trochę więcej opowiedział Bruce Dickinson.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Nowa płyta koncertowa Iron Maiden już wkrótce! Bruce Dickinson: Jestem bardzo podekscytowany

20 listopada do sprzedaży trafi koncertowy album Iron Maiden, którego tytuł to 'Nights Of The Dead, Legacy Of The Beast: Live In Mexico City'. W specjalnej wiadomości, która trafiła do sieci, Bruce Dickinson przekazał:

Jestem bardzo podekscytowany. Byłem ze Steve’em przy miksach i posłuchałem kilku kawałków. Są doskonałe. „Sign Of The Cross” – o tak, bębny Nicko są powalające niczym trzęsienie ziemi. Naprawdę dobre. „For The Greater Good Of God” – nigdy wcześniej nie trafił na koncertowy album Maiden. Świetny numer. Żyjemy w szalonych czasach i najlepsze, co możemy zrobić, to dać wam nową koncertową płytę Iron Maiden. Ale mamy nadzieję, że nie będziecie się za bardzo ślinić, bo gdy wrócimy na trasę, będziemy jeszcze lepsi.

Tak prezentuje się lista utworów, które trafią na krążek:

Churchill’s SpeechAces HighWhere Eagles Dare2 Minutes To MidnightThe ClansmanThe TrooperRevelationsFor The Greater Good Of GodThe Wicker ManSign Of The CrossFlight Of IcarusFear Of The DarkIron MaidenThe Number Of The BeastThe Evil That Men DoHallowed Be Thy NameRun To The Hills

Pozostaje cierpliwie czekać na nowości od legendarnej grupy.