Brian Johnson wykonał z Foo Fighters hit AC/DC [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/54LEywabkl4

Brian Johnson wykonał z Foo Fighters hit AC/DC [WIDEO]

2021-05-05 10:09

Pandemia koronawirusa wstrzymała wszystko na świecie, w tym oczywiście koncerty, które obecnie nie mogą się odbywać. Artyści nie dają już rady bez wspólnego grania i wykorzystują każdą możliwą okazję do tego, by móc wspólnie wystąpić. Taką okazją był koncert 'Vax Live: The Concert To Reunite The World'.

Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystko, łącznie z koncertami, które obecnie nie są możliwe w takiej skali jaką pamiętamy z czasów sprzed wirusa. Artyści robią co mogą, by wystąpić na scenie, a niedawno doszło do nietypowego koncertu, który miał miejsce z okazji wydarzenia 'Vax Live: The Concert To Reunite The World'. Podczas koncertu Foo Fighters pojawił się Brian Johnson, by wykonać jeden z numerów AC/DC.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Brian Johnson wystąpił z AC/DC. Jaki numer wykonali?

2 maja odbył się organizowany przez Global Citizen koncert 'Vax Live: The Concert To Reunite The World'. Podczas wydarzenia pojawiło się wielu różnych artystów, takich jak: Jennifer Lopez, Eddie Vedder, J Balvin oraz Foo Fighters. Na koncercie Foo Fighters pojawił się wyjątkowy gość, którym był Brian Johnson! Wokalista AC/DC wykonał numer 'Back in Black'. W sieci krąży amatorskie nagranie, które możecie zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że pod koniec 2020 roku, zespół AC/DC wydał album 'Power Up!', który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów i krytyków.