Brian Johnson powraca! Nowy utwór wokalisty AC/DC jest już w sieci

i

Autor: Bulls

Brian Johnson nie może przeżyć, że The Rolling Stones rzucili picie i palenie

2020-11-24 11:18

Nowa płyta AC/DC, to także okazja do nowych wywiadów, których członkowie zespołu chętnie udzielają. Tm razem Brian Johnson wypowiedział się na temat The Rolling Stones i tego, że mocno zmienili swój tryb życia.

Premiera nowej płyty AC/DC, to okazja do nowych wywiadów, które członkowie zespołu chętnie udzielają. Tym razem Brian Johnson wypowiedział się na temat tego, jak widzi zmianę trybu życia członków The Rolling Stones. Jak się okazuje, wokalista AC/DC jest mocno zaniepokojony odstawieniem używek przez zespół.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Brian Johnson o The Rolling Stones: Czuję się okropnie

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Brian Johnson przyznał, że czuje się zaniepokojony faktem, że The Rolling Stones rzucili używki:

Czuję się okropnie, gdy czytam w gazetach, że The Rolling Stones właśnie rzucili picie, rzucili palenie i czują się zdrowsi, a ja myślę: o kurde, a ja nic nie robię i czuję się dobrze (śmiech). Spotykam się z kumplami, nie palę nałogowo, ale lubię sobie zapalić papieroska, zawsze lubiłem. Lubię wypić piwo albo napić się whisky z kumplami, oczywiście nie nałogowo, wolę się tym cieszyć. Więc czuję się strasznie, gdy ludzie mnie pytają: Co robisz, aby zadbać o głos? (śmiech)

Przypomnijmy, że album ''Power Up'' ukazał się 13 listopada 2020 i dostępny jest w kilku opcjach, w tym w specjalnej wersji deluxe.