Bon Scott dał Rickowi Allenowi z Def Leppard wyjątkowy prezent

i

Autor: screen: https://youtu.be/MOTMw0o1ELM

Bon Scott dał Rickowi Allenowi z Def Leppard wyjątkowy prezent

2021-05-25 11:51

Bon Scott był postacią, która stała się z biegiem lat legendarna, a każda opowieść o nim to gratka dla fanów. Jak wyjawił Rick Allen z Def Leppard, Bon podarował mu bardzo wyjątkowy prezent.

Bon Scott był postacią, która przyciągała do siebie wiele osób, a przez jego nagłą śmierć, urósł pewnego rodzaju kult w około jego osoby. Perkusista Def Leppard, Rick Allen zdradził jaki prezent otrzymał od Bona. Jak się okazuje, była to wyjątkowa rzecz.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Rick Allen z Def Leppard zdradził jaki prezent otrzymał od Bona Scotta

Rick Allen w wywiadzie dla 'Sonic Perspectives', wspomniał czasy gdy Def Leppard otwierali koncerty dla AC/DC w 1979 roku. To właśnie wtedy Rick poznał bliżej Bona Scotta, od którego otrzymał wyjątkowy prezent:

Był bardzo skromny. Był cichym, zamkniętym w sobie gościem. W pamięci utkwiło mi, że gdy graliśmy w Hammersmith Odeon miałem 16. urodziny i Bon odwiedził mnie w garderobie, życząc wszystkiego najlepszego. Wręczył mi wielką miskę Smarties – w Ameryce mówią na nie M&M’s. Uważam, że to przemiłe, nie musiał tego robić. W 1979 roku Def Leppard nie liczył się wcale, a on przecież śpiewał w AC/DC.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]