Bon Jovi

i

Autor: Materiały prasowe

Bon Jovi zaprasza do archiwum rodzinnego. Posłuchaj Story of Love

2021-02-26 13:00

W najnowszym klipie do singla „Story of Love”, lider zespołu zaprasza do archiwum rodzinnego, prezentując niepublikowane wcześniej filmy oraz zdjęcia.

„Story of Love” to singiel promujący 15. już płytę studyjną Bon Jovi zatytułowany „2020”. Album zadebiutował na szczytach list przebojów m.in. w USA, Kanadzie, Irelandii, Włoszech, Holandii i Polsce.W klipie możemy oglądać bardzo osobisty przegląd niepublikowanych wcześniej zdjęć i filmów z rodzinnego archiwum Jona. Jak przyznaje muzyk:

Choć pisałem „Story of Love”, myśląc o własnej rodzinie, moi słuchacze – mam nadzieję – będą mogli odnaleźć w tym także doświadczenia własne i swoich najbliższych.

W trakcie trwającej ponad trzy dekady kariery, od założenia w 1983, Bon Jovi uplasował się wśród rockowej monarchii i został wprowadzony zarówno do Rock & Roll Hall of Fame, jak również Songwriters Hall of Fame. Z ponad 130 milionami sprzedanych albumów na całym świecie i długą listą hitów, tysiącami koncertów w ponad 50 krajach dla ponad 35 milionów fanów oraz zarobkami z koncertów przekraczającymi miliard dolarów w ciągu ostatniej dekady, Bon Jovi jest jednym z najważniejszych rock nad rollowych zespołów.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4