Billie Eilish

i

Autor: Backgrid/East News

Billie Eilish jest fanką Cradle Of Filth? Artystka pojawiła się w koszulce zespołu, co zostało skomentowane

2021-11-30 10:47

Nie pierwszy raz, zdarza się tak, że gwiazda pop zakłada koszulkę znanego zespołu metalowego, co oczywiście wywołuje dyskusję w środowisku, czy zespół jest tej osobie w ogóle znany. Niedawno tak było z Billie Eilish, która pokazała się w koszulce grupy Cradle Of Filth. Sytuację skomentowali muzycy formacji.

Gwiazdy pop często zakładają na siebie koszulki z motywami znanych zespołów metalowych i często budzi to spore dyskusje. No bo, czy faktycznie dana gwiazda wie co ma na sobie i jaki zespół lub artystę przez to promuje? Niedawno Billie Eilish pokazała się w koszulce Cradle Of Filth, co wywołało dyskusję. Na całą sytuację zareagowali również członkowie zespołu. Jak to wszystko postrzegają?

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Billie Eilish jest fanką Cradle Of Filth? Artystka pojawiła się w koszulce zespołu, co zostało skomentowane

O zdanie, na temat Billie w koszulce słynnych 'kredek', zapytano gitarzystę zespołu: Marka „Ashoke” Šmerdę, który powiedział:

Nie widzę tu żadnego problemu. Może po prostu lubi muzykę Cradle of Filth? Sam uwielbiam wiele różnych gatunków muzycznych, czasami zaskakuję nawet moich kolegów, bo nie spodziewają się, że metalowiec może być aż tak otwarty na inne gatunki.

Do tego drugi gitarzysta Cradle of FilthRichard Shaw dodał:

Jeśli nawet jedno słowo o naszym zespole dociera do mainstreamu, to już mi się to podoba

Nie pozostaje nic innego, tylko przyznać rację.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]