Krzysztof Skiba - Big Cyc

i

Autor: Agencja WBF Krzysztof Skiba - Big Cyc

Big Cyc jednak zagra koncerty - Krzysztof Skiba wie jak obejść przepisy

2021-05-26 13:13

Już od wielu tygodni cieszymy się z luzowania obostrzeń, a to sprawia, że gospodarka powoli wraca do życia. najnowsze komunikaty rządu sprawiają, że restauratorzy i właściciele siłowni w końcu mają powody do radości, jednak nadal jest branża, która cierpi i dzień po dniu traci miliony złotych z niejasnych dla nikogo powodów. mowa o artystach, którzy jak mówią - chcą koncertować, a nie protestować. Wśród oburzonych decyzjami rządu, jest Krzysztof Skiba - lider zespołu Big Cyc.

Lockdown szczególnie dał się we znaki artystom, którzy już od ponad roku niestety nie mogą koncertować. rząd wydaje się głuchy na apele i wołania gwiazd, które znów zostały pominięte w wydanych decyzjach.

Krzysztof Skiba zaprasza na koncerty!

Krzysztof Skiba - lider zespołu Big Cyc, zaprasza na koncerty! Artysta pomimo zakazu koncertowania zdecydował, że i tak pojawi się na scenie. Zanim jednak to ogłosił, musiał wymyślić sposób, który pomoże mu uniknąć konsekwencji prawnych. Artysta zaznacza, że maj jest miesiącem, w którym następuje kumulacja wydarzeń w plenerze - wszystko za sprawą studenckich juwenaliów.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.05.2021

Zakaz koncertowania sprawił, że Krzysztof Skiba zamiast na koncert, zaprasza na rockowy kabaret. Tym oto sposobem Big Cyc pojawi się na scenie już 4 czerwca 2021 i zagra, a raczej wystąpi pomimo restrykcji.

Protest artystów i zakaz koncertowania

Niezrozumiały i niczym nie uzasadniony zakaz koncertowania wywołał wielki protest artystów w całej Polsce. Wśród niezgadzających się decyzjami premiera i ministra zdrowia, jest również Krzysztof Skiba, który zapowiedział, że nie ma zamiaru czekać na jakiekolwiek luzowanie obostrzeń i w związku z tym nie będzie występował jako zespół muzyczny, a jako ekipa kabaretowa. W ślad za Skibą poszedł Artur Rojek, a nawet Pawbeats, który na swoim facebooku ogłosił, że "rejestruje swój kabaret"

Sonda
Popierasz protest gwiazd o uwolnieie branży koncertowej?