Axl Rose mógł zostać dłużej w AC/DC? Angus Young zdradza jak to było

i

Autor: SCREEN: https://www.youtube.com/watch?v=54LEywabkl4 SCREEN: https://www.youtube.com/watch?v=54LEywabkl4

Axl Rose mógł zostać dłużej w AC/DC? Angus Young zdradza jak to było

2020-11-06 10:53

Gdy Axl Rose dołączył do AC/DC na trasę koncertową, nikt nie spodziewał się, że tak dobrze wszystko się ze sobą zgra. Pojawiły się nawet plotki, że wokalista miał nagrać album z zespołem. Angus Young postanowił odnieść się do tego i powiedzieć, jakie były szanse na wspólną płytę.

Gdy Axl Rose dołączył do AC/DC jako zastępstwo niedysponowanego Briana Johnsona, nikt nie wierzył, że to się może udać. Jednak, gdy wszyscy usłyszeli to na żywo, zdanie mocno się zmieniło. Okazało się, że Axl dobrze sobie poradził, a nawet pojawiły się plotki o wspólnej płycie. Angus Young postanowił odnieść się do tych rewelacji po latach.

Axl Rose miał nagrać płytę z AC/DC? Angus Young skomentował

Plotki mówiły o tym, że Axl Rose jest brany pod uwagę, jako długoletni współpracownik AC/DC i powstanie wspólna płyta. W jednej z ostatnich wypowiedzi, Angus Young postanowił to skomentować, mówiąc:

Nigdy podobne plany się nie pojawiły. Axl był naprawdę hojny i pomógł nam zagrać trasę, gdy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Zadzwonił do nas i powiedział, że może pomóc, jeśli nie będzie to kolidowało z jego własnymi planami… Chciał spróbować zmierzyć się z utworami, które sam lubi i sugerował nam kilka, których nie grałem od dawna. Jestem bardzo wdzięczny, że zgłosił się na ochotnika i pomógł nam zrealizować plany. Ma jednak własne życie.

AC/DC - nowa płyta. Kiedy premiera?

Nowy album AC/DC, którego tytuł to ''Power Up'', pojawi się w sprzedaży 13 listopada i został on nagrany w składzie z Brianem Johnsonem. Singlem promującym krążek jest numer ''Shot in the dark''.