Atomówki doczekają się wersji aktorskiej. Wiemy kto wcieli się w postaci!

i

Autor: screen: https://youtu.be/PlpUABjD_p0

Atomówki doczekają się wersji aktorskiej. Wiemy kto wcieli się w postaci!

2021-03-10 11:03

Wiele osób zna serię 'Atomówki' i z pewnością ucieszy się na wieść, że powstaje aktorska wersja bajki. Poznaliśmy szczegóły produkcji oraz obsadę filmu, zobaczcie, kto wcieli się kultowe superbohaterki.

Seria 'Atomówki' to jedna z tych animacji, która stała się ważna dla całego pokolenia widzów. Po wielu latach od zakończenia emisji serialu, w końcu wiadomo coś więcej na temat ekranizacji z udziałem aktorów. Kto wcieli się w kultowe superbohaterki, które wszyscy znamy z telewizji Cartoon Network? Podano właśnie szczegóły obsady.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Atomówki w wersji aktorskiej - kto wcieli się w kultowe postaci?

Atomówki mają pojawić się w formie serialu live-action, a w postaci wcielą się: Chloe Bennet, Dove CameronYana Perrault. Jak wiadomo, serial opowie o dalszych losach dziewczynek, które obecnie są dorosłe i bardzo się pozmieniały. Nie ujawniono jeszcze, kiedy możemy spodziewać się serialu, tym bardziej, że w czasie pandemii, wszystko może ulec opóźnieniu. Zobaczcie, jak będą wyglądały aktorskie wersję Atomówek:

Serial animowany powstał w 1998 roku i doczekał się sześciu sezonów, z czego cztery pierwsze wyprodukowało Hanna-Barbera Productions, a dwa ostatnie Cartoon Network Studios.

Sonda
Czy lubisz polskie filmy i seriale?