Artur Rojek wspomniał dzieciństwo i sposób na podryw w przedszkolu

i

Autor: screen: https://youtu.be/-JUyV5e4O-s

Artur Rojek wspomniał dzieciństwo i sposób na podryw w przedszkolu

2021-01-07 10:52

Artur Rojek jest obecnie niesamowicie popularnym artystą, jednak w czasach młodości próbował jakoś zwrócić na siebie uwagę, by zainteresować innych swoją osobą. Jaki sposób miał artysta?

Artur Rojek jest postacią, która jest bardzo popularna i znana nie tylko miłośnikom muzyki. Po odejściu z grupy Myslovitz, Rojek rozwinął karierę solową, która niesamowicie szybko się rozkręciła. Przy okazji reedycji albumu 'Uwaga! Jedzie tramwaj' grupy Lenny Valentino, artysta udzielił wywiadu w piśmie Teraz ROCK, gdzie wspomniał dlaczego utwór 'Otto Pilotto' zaśpiewał w wymyślonym języku.

Co tam w środku gra? - Kult

Artur Rojek opowiedział, jaki miał pomysł na podryw w przedszkolu

W wywiadzie dla Teraz ROCK, Rojek wyjaśnił dlaczego numer 'Otto Pilotto' został zaśpiewany w wymyślonym języku. Okazuje się, że było to nawiązanie do czasów przedszkolnych:

W pewnym momencie przypomniałem sobie, że kiedy w przedszkolu chciałem zaimponować jakiejś dziewczynie, udawałem, że śpiewam w innym języku. A że w tamtym czasie był popularny Drupi, śpiewałem „po włosku”. Albo „po angielsku”. I pomyślałem, że mogę tak zaśpiewać i tutaj.

Ostatnim albumem Artura Rojka, jest wydany w 2020 roku krążek 'Kundel'.