Artur Rojek koncerty 2020: BILETY, DATY, MIEJSCA

2019-12-12 17:11
Artur Rojek koncerty 2020: BILETY, DATY, MIEJSCA
Autor: Screen z facebook/artur.rojek.official Artur Rojek koncerty 2020: BILETY, DATY, MIEJSCA

Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym Kundel! Wraz z premierą drugiego solowego albumu artysta ruszy w pierwszą po bardzo długiej przerwie trasę koncertową. Sprawdź, w których miastach i kiedy wystąpi wokalista oraz jakie są ceny biletów.

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, ogłasza zakończenie prac nad swoim drugim albumem, który ukaże na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax.

Premiera nowego albumu Artura Rojka pt. Kundel jest zaplanowana na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej. – mówi Artur Rojek.

Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować - ma na koncie współpracę zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy!

Jego ostatnia znakomicie przyjęta płyta, “Składam się z ciągłych powtórzeń, zawierającej przeboje takie jak Beksa czy Syreny uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy).

Artur Rojek koncerty 2020: DATY, MIEJSCA

Katowice - 2.03, NOSPR

Poznań - 3.03, Sala Ziemi MTP

Toruń - 4.03, CKK Jordanki

Bydgoszcz - 5.03, Filharmonia Pomorska

Lublin - 12.03, Centrum Spotkania Kultur

Gdańsk - 15.03, Stary Maneż

Rybnik - 24.03, Teatr Ziemi Rybnickiej

Szczecin - 30.03, Filharmonia im. M. Karłowicza

Dąbrowa Górnicza - 4.04, Pałac Kultury Zagłębia

Kraków - 5.04, ICE Kraków Congress Centre

Łódź - 26.04, Klub Wytwórnia

Wrocław - 27.04, Narodowe Forum Muzyki

Warszawa - 29.05, Nowy Teatr

Artur Rojek koncerty 2020: BILETY

Bilety na koncerty Artura Rojka w sprzedaży od piątku, 13 grudnia, od godz. 11:00!


Materiały prasowe ebilet.pl