Alec Baldwin

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił kobietę. Jak do tego doszło i co dalej z aktorem?

2021-10-22 8:09

Podczas zdjęć do filmu Rust doszło do tragedii. W Bonanza Creek Ranch w Santa Fe zginęła jedna osoba, druga została ranna. Jak podaje CNN w dramatycznym wydarzeniu uczestniczył aktor wcielający się w jedną z głównych ról w produkcji, Alec Baldwin. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie on przypadkowo postrzelił dwie osoby. Sprawdźcie szczegóły.

Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił kobietę. Do tragicznych wydarzeń doszło w USA, w stanie Nowy Meksyk, gdzie trwają zdjęcia do filmu Rust. W Bonanza Creek Ranch w Santa Fe, podczas kręcenia jednej ze scen do westernu, Alec Baldwin przypadkowo miał zastrzelić 42-letnią operatorkę oraz szefową zdjęć. Pomimo błyskawicznej pomocy, Halyna Hutchins zmarła. Ranny został również 48-letni reżyser i scenarzysta - Joel Souza, który został przetransportowany do szpitala.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił kobietę

Tragedia miała miejsce w Bonanza Creek Ranch w Santa Fe, czyli w miejscu, które bardzo często jest wynajmowane do tworzenia scen akcji, szczególnie do filmów westernowych. Jak podaje CNN, najprawdopodobniej przypadkowo odbezpieczona została rekwizytowa broń i to właśnie w ten sposób doszło do zastrzelenia operatorki oraz do postrzelenia reżysera. Zdjęcia do Rust zostały wstrzymane. Na miejscu zdarzenia pracuje policja, która ustali, jakie były dokładne przyczyny wypadku. Jak na razie nie wiadomo, co stanie się z Alekiem Baldwinem. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Źródło: Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił kobietę. Jak do tego doszło i co dalej z aktorem?