120 tysięcy osób na festiwalu w pandemii. Takie rzeczy w Nowej Zelandii [FOTO]

i

Autor: freeimages.com/Teun van Thiel

120 tysięcy osób na festiwalu w pandemii. Takie rzeczy w Nowej Zelandii [FOTO]

2021-03-31 8:55

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i dosłownie zrównała z ziemią branżę rozrywkową, która nie wiadomo kiedy wróci do stanu sprzed pandemii. Jest jednak jedno miejsce, gdzie wszystko praktycznie wróciło do normy i mogą odbywać się wydarzenia na 120 tysięcy osób. Mowa oczywiście o Nowej Zelandii, która świetnie sobie radzi z pandemią.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do rzeczywistości sprzed obecności wirus, zajmie nam sporo czasu. Jest jednak miejsce na świecie, które radzi sobie świetnie z wirusem, organizując nawet festiwal na 120 tysięcy osób! Chodzi oczywiście o Nową Zelandię, która wyszła na prostą i może służyć za wzór do naśladowania w tym trudnym czasie.

Co tam w środku gra? - Kult

Nowa Zelandia zorganizowała festiwal na 120 tysięcy osób! To pierwsza taka impreza od wybuchu pandemii

Festiwal CubaDupa był darmową imprezą w Wellington, którą odwiedziło 120 tysięcy osób, a na ponad 50 scenach wystąpiło ponad 500 artystów! Dodatkowo odbyło się też 20 parad, które cieszyły się równie sporym zainteresowaniem. Jak to możliwe? Nowa Zelandia zrezygnowała z obostrzeń, gdyż w kraju nie ma lokalnych ognisk koronawirusa. Wszystko wynika z tego, że Nowa Zelandia już na początku pandemii wprowadziła mocne obostrzenia i praktycznie odcięła się od reszty świata. Dzięki temu, życie tam wygląda jak przed pandemią. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ze wspomnianej imprezy:

Sonda
Czy oglądasz spektakle i koncerty online?