Rammstein - kto wystąpi jako support przed zespołem w Polsce?

i

Autor: Materiały prasowe Polski support Rammstein

Zespoły rockowe, które nigdy nie zmieniły składu. Te formacje cenią sobie stabilność

2024-02-04 21:21

Funkcjonowanie na rynku muzycznym w grupie nie jest łatwym zadaniem - różne wizje poszczególnych członków zespołu na sławę, twórczą drogę, jednostkowe problemy często doprowadzają do tego, że jego skład ulega zmianie. Dzieje się to w różnych momentach kariery - zarówno na samym początku funkcjonowania kapel, gdy te nie są jeszcze szerzej znane, ale też wtedy, gdy grupa znajduje się już na szczycie. Czy są więc jakieś formacje rockowe, które od samego początku swojego istnienia działają wciąż w tym samym składzie? Okazuje się, że tak!

Czy da się funkcjonować w zespole rockowym przez wszystkie lata kariery wciąż w tym samym składzie? Gdy pomyśli się o różnych popularnych grupach, wydaje się, że nie jest to możliwe - takie formacje jak Pink Floyd, Eagles, Paramore, Fleewtood Mac, Green Day, Aerosmith, AC/DC, czy z polskiego podwórka Myslovitz, Coma, Kult, Lady Pank czy Hey - wszystkie one działały bądź wciąż działają w zupełnie innym kształcie, niż na początku kariery. Czy są więc na rynku grupy, które nigdy nie zmieniły swojego składu? Tak - i to wcale nie trzeba daleko ich szukać!

ZOBACZ TAKŻE: Metalowe albumy wszech czasów. Na zawsze zapisały się w historii

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Zespoły, które od zawsze funkcjonują w tym samym składzie

Zespołów, które nigdy nie zmieniły swojego składu jest wbrew pozorom całkiem sporo, my jednak zdecydowaliśmy się przyjąć pewne kryteria, które ułatwiły nam wybór grup do galerii. Po pierwsze, nie znajdziecie w niej zespołów, które obecnie już nie działają na rynku muzycznym, po drugie nie zaliczyliśmy duetów. Ostatnim warunkiem było, by zespół był obecny na rynku przynajmniej od około dziesięciu lat (dla jednej kapeli zdecydowaliśmy się zrobić jednak mały wyjątek!). Jakie więc grupy, które od zawsze funkcjonują w niezmienionym składzie, zaliczyliśmy do naszego rankingu? Sprawdźcie!