Wokalista Lordi zaszczepił się w pełnym stroju!

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Wokalista Lordi zaszczepił się w pełnym stroju! Wszystko po to, by zachęcić mieszkańców Finlandii

2021-08-05 11:31

Akcja szczepień trwa cały czas i wiele znanych osób stara się zachęcić do szczepień. Do tej grupy dołączył własnie lider zespołu Lordi, który postanowił zaszczepić się w pełnym przebraniu.

Temat szczepień jest numerem jeden na całym świecie i wygląda na to, że jeszcze trochę zostaniemy z tym zagadnieniem. W różnych częściach świata, znani ludzie zachęcają do szczepień, by przekonać społeczeństwo. Nawet wokalista Lordi postanowił pokazać, że szczepienia są ok i zaszczepił się. Żeby było ciekawiej, szczepienie odbyło się w pełnym stroju scenicznym.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Wokalista Lordi postanowił dać przykład i zaszczepił się

W Finlandii na chwilę obecną zaszczepiło się 35 % społeczeństwa, dlatego rząd stara się jakoś zachęcić społeczeństwo do szczepień i tu właśnie przyszedł z pomocą wokalista Lordi. Mr. Lordi pojawił się w punkcie szczepień i to w pełnym stroju, pokazując, że nie ma nic złego w szczepieniach. Warto przypomnieć, że również Lordi byli zmuszeni odwołać koncerty, ale wykorzystali ten czas i podobno mają przygotowane 7 albumów. Czy to prawda? Dowiemy się wkrótce. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcie ze szczepienia:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć