Within Temptation na koncercie w Polsce w 2024 roku! Szczegóły

i

Autor: Materiały prasowe Within Temptation w Polsce w 2024 roku!

Within Temptation na koncercie w Polsce w 2024 roku! Szczegóły

2023-10-04 10:47

Przygotuj się na muzyczną i wizualną podróż z Within Temptation, jednym z najbardziej kultowych europejskich zespołów rockowych, który z dumą ogłasza swoją międzynarodową trasę koncertową "Bleed Out 2024 Tour". Tournee po Europie i Wielkiej Brytanii, promujące najnowszy album Within Temptation, zapowiada się jako niezwykłe przeżycie, które pozostawi fanów bez tchu w piersiach. Trasa rozpocznie się w październiku 2024 roku.

Trasa „Bleed Out 2024 Tour” oznacza powrót zespołu na areny po udanej trasie „Worlds Collide Tour” z udziałem Within Temtation i Evanescence w roli co-headlinerów. Podczas tej trasy zespół wystąpił jesienią 2022 r. w najbardziej kultowych miejscach w Europie, w tym w: The O2 w Londynie, Accorhotels Arena w Paryżu i Ziggo Dome w Holandii. Dzięki kolejnej imponującej trasie koncertowej w całej Europie, Within Temptation po raz kolejny urzeknie publiczność swoją charakterystyczną mieszanką rocka i tajemniczości.

Trasa ta jest nie tylko muzycznym widowiskiem, ale także świętem siły. Liderka Within Temptation, Sharon den Adel, opisuje ją jako okazję dla fanów, aby doświadczyć pasji i ognia zespołu, świętując wydanie ich ósmego albumu studyjnego "Bleed Out" - który jest równie epicki, co niezachwianie szczery. Wraz z "Bleed Out" Within Temptation wydali pełną determinacji deklarację zarówno swoich moralnych przekonań, jak i odważnego podejścia do muzyki. W zeszłym tygodniu, w piątek 29 września, zespół wydał swój najnowszy hitowy singiel "Ritual". "Bleed Out” czyli, 8. album studyjny zespołu, ukaże się 20 października.

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica

Within Temptation w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

25.10.2024 - Atlas Arena, Łódź

Bilety:

  • Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę 4 października o godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla słuchaczy Spotify rozpocznie się w środę 4 października o godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 5 października o godz. 10:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej będą dostępne od piątku 6 października o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl