Wargasm

i

Autor: Materiały prasowe

WARGASM na dwóch koncertach w Polsce! Londyński duet wystąpi w Warszawie i Krakowie

2023-11-27 9:15

Wargasm, czyli dwuosobowa formacja grająca elektroniczną muzykę rockową wystąpi w listopadzie na dwóch koncertach! 27 listopada Londyńczycy odwiedzą Klub Proximę, a dzień później wystąpią w krakowskim Klubie Zaścianek.

Wargasm narodził się we właściwym miejscu i czasie, aby uchwycić to uczucie, które powinno być seksowne i brutalne. Co ludzie pomyślą… pomyślą. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś dla siebie, ale nie obchodzi nas również, jeśli tego nie znajdziesz. Wszystko, co możemy zrobić, to poprowadzić cię do tego miejsca.

Nazwaliśmy nasz mixtape „Explicit”, ponieważ Rock&Roll zgubił swoją drogę i porzucił swoje tabu. Jesteśmy tutaj, aby dodać kilka nowych. Jesteśmy tutaj, aby robić gorącą muzykę rockową, ponieważ nikt inny jej nie robi. Jesteśmy tutaj, aby wprowadzić Cię w błąd. Jesteśmy tutaj, aby udowodnić wszystkim, że się mylą, żebyś powiedział: „Co do cholery?”.

Kilka lat temu spotkali się i włączyli syntezatory do swojej krwiożerczej marki metalicznego chaosu. Singiel „Spit” rozwalił streamingi Spotify z 3,7 miliona streamami. Kolejne sukcesy przyszły wraz z wydaniem: „Rage All Over”, „Salma Hayek” i „Scratched Feeling”. NME umieściło ich wśród „100 acts to watch 2021”, a Alternative Press reklamowało ich na okładce „New Bands To Watch” w 2021 roku. Zabrali do domu nagrodę za najlepszy przełom w karierze „Best UK Breakthrough” na The Heavy Music Awards. Poza koncertami z Yungblud i Creeper wprawili publiczność w osłupienie na festiwalu Reading and Leeds.

Wargsm - bilety na koncerty

Sprzedaż ogólna rozpoczęła się w czwartek, 17 sierpnia na LiveNation.pl.

Wargasm w Polsce

  • 27.11.2023 – WARSZAWA – Klub Proxima
  • 28.11.2023 – KRAKÓW – Klub Zaścianek
Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe