Twenty One Pilots

i

Autor: Invision/Invision/East News

Wiadomości

Twenty One Pilots przekładają premierę albumu. Powód może zaskoczyć

Nowy album duetu Twenty One Pilots już wkrótce się ukaże. Jednak data premiery "Clancy" delikatnie się przesunęła. Ma to związek z teledyskami.

Twenty One Pilots przekładają premierę nowego albumu. Dlaczego?

W tym roku na rynku ukaże się nowy album od formacji Twenty One Pilots. Krążek "Clancy" miał pierwotnie pojawić się na półkach sklepowych 17 maja. Ten termin ostatecznie jednak nie będzie dotrzymany. Muzycy poinformowali właśnie, że premiera została oficjalnie przesunięta. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie szybko pojawiło się w sieci. 

Nie lubisz tłumów na festiwalu? Oto najlepsze rockowe i niszowe imprezy plenerowe w Polsce

Powiedziałem Joshowi [Dunowi, perkusiście - przyp. red.], Markowi [Eshlemanowi, dyrektorowi kreatywnemu w zespole] i wszystkim w naszej grupie, że chcę nagrać teledysk do każdej piosenki z albumu "Clancy", ponieważ kocham te piosenki i wystarczająco w nie wierzę, żeby zaśpiewać każdą z nich przed kamerą. Żeby tego dokonać, potrzebujemy trochę więcej czasu, dlatego nagrywam ten film. Przesuwamy więc wydanie albumu o tydzień, na 24 maja. Czyż to nie ekscytujące? Zostało jeszcze trochę czasu – przyznał Tyler Joseph w wideo udostępnionym w serwisie X (dawniej Twitter). 

Na siódmym albumie duetu znajdzie się 13 premierowych kompozycji. "Clancy" promuje m.in. utwór "Overcompensate", który ukazał się pod koniec lutego tego roku. 

Na ten moment dyskografię Twenty One Pilots zamyka krążek "Scaled and Icy" z 2021 roku. 

Zespół Twenty One Pilots powraca do Polski

Promocji nadchodzącego krążka towarzyszyć będzie, rzecz jasna, trasa koncertowa, która nie ominie naszego kraju. Zespół wystąpi 9 kwietnia 2025 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na koncert są już w sprzedaży. Można je znaleźć na stronie ticketmaster.pl. 

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: