Till Lindemann zatrzymany przez policję w Rosji! O co chodzi?

i

Autor: screen: https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

Till Lindemann zatrzymany przez policję w Rosji! O co chodzi?

2021-08-30 9:40

Lider Rammstein został zatrzymany przez rosyjską policję, a jego menadżerowi grozi deportacja! O co chodzi i czym Till Lindemann naraził się rosyjskim władzom?

Till Lindemann pokierował ostatnio swoją karierę w kierunki Rosji, gdzie kręcił klipy i jak zapowiadał, miał także występować na lokalnych festiwalach. Niestety, sytuacja mocno się pokomplikowała, a lider Rammstein został zatrzymany przez policję! Co więcej, jego menadżerowi grozi deportacja z kraju! O co chodzi?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann zatrzymany w Rosji przez policję! O co chodzi?

Jak podało 'Summa Inferno' oraz strony RammWikiTill Lindemann Belgium, wokalista został zatrzymany przez policję w mieście Twer, gdzie miał odbywać się jego koncert. Nie pojawiło się jeszcze żadne oficjalne oświadczenie, jednak według doniesień, wokalistę zatrzymano w związku z restrykcjami covidowymi, które zabraniają imprez masowych w niektórych miejscach Rosji.

Co ciekawe, rosyjski menadżer Tilla - Anar Reibandow może zostać deportowany z Rosji. Jaka Chodzi o to, że przy wjeździe do Rosji mężczyzna miał deklarować turystyczny cel wizyty, podczas gdy w rzeczywistości organizował koncert. Zaplanowane koncerty Tilla zostały finalnie odwołane, a cała sytuacja ciągle jest dynamiczna. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z zatrzymania Tilla:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć