Offspring

i

Autor: Bartosz KRUPA/East News

The Offspring przeprasza za płytę. Co się stało?

2023-06-26 11:04

„Aeosochozzi?” - jakby zapytał klasyk w sobotni poranek, szukając kluczyków do samochodu, drobnych na cokolwiek do picia i tego jednego, jedynego papierosa, który dzieli go od zebrania myśli i powrotu do domu. Amerykańcy muzycy na swoich mediach społecznościowych zamieścili oficjalne przeprosiny dotyczące reedycji albumu „Rise and Fall, Rage and Grace”. Nie przebierają w słowach.

Przygotowane z okazji swojego 15-lecia ponowne wydanie albumu napotkało pwien drobny problem: nowa wersja ma wycięte wszystkie przekleństwa z piosenek „You're Gonna Go Far, Kid”, „Nothingtown” oraz „Stuff Is Messed Up” . To na tyle wkurzyło kapelę, że najwyraźniej postanowili nadrobić w oświadczeniu.

- Nie mamy pojęcia jak to g...o się wydarzyło – piszą – Nawet nie wiedzieliśmy, że jest jakaś wyczyszczona wersja. Pracujemy razem z Roundhill, żeby to g...o naprawić jak najszybciej. Poinformujemy Was jak tylko zostanie to załatwione, cholera jasna. To będzie k...a naprawione! Dziękujemy za Waszą cierpliwość i przyjmijcie nasze najgłębsze p……..e przeprosiny.

Udostępniając oświadczenie gitarzysta grupy, Noodles napisał: „Słowa prosto z serca”. Absolutnie w to nie wątpimy. W tym roku niestety grupa nie ma w planach przybycia w nasze strony. Najbliższej w Europie możecie na nią polować na koncertach w Hiszpanii i Portugalii, niedługo zagrają także w Izraelu. Na jesieni ruszą w trasą po USA.

Historia z Koprem: Największy skandal w historii polskiego rocka