Open'er Festival

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Festiwale w Polsce

Tegoroczny Open'er Festival z fantastyczną frekwencją. Jedna z najlepszych w historii!

Organizatorzy Open'er Festivalu podsumowali tegoroczną edycję. Okazała się ona dość sporym sukcesem, jeśli chodzi o frekwencję.

Organizatorzy Open'er Festivalu podsumowali tegoroczną edycję. Frekwencja robi wrażenie!

Kolejna edycja Open'er Festivalu przeszła do historii. W tym roku, na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, wystąpili tacy artyści, jak m.in. Foo Fighters, Dua Lipa, Måneskin, Taco Hemingway, Doja Cat czy Hozier. Czterodniowa impreza, po raz kolejny, okazała się dość sporym sukcesem. Organizatorzy pochwalili się znakomitą informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Måneskin to ostatni duży zespół rockowy?

Chodzi, rzecz jasna, o frekwencję. – To była wspaniała edycja! Ponad 130 tysięcy unikalnych uczestniczek i uczestników to Top 3 w ponad 20-letniej historii festiwalu. Dziękujemy! Emocje, których długo nie zapomnimy – czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Lepsze, pod tym kątem, były tylko edycje w 2022 (150 tys. osób) oraz w 2018 roku (140 tys.). 

Wiadomo już, że przyszłoroczna edycja Open'era odbędzie się w dniach 2-5 lipca. Kiedy do sprzedaży trafią bilety z tzw. puli Early Bird? Zapewne nastąpi to w okolicach drugiej połowy września tego roku (tak właśnie było w 2023), jeszcze przed ogłoszeniem pierwszych wykonawców, którzy zaprezentują się w 2025 roku w Gdyni. 

Oto ciekawostki o albumie "The Colour and the Shape" grupy Foo Fighters: