Tarja prezentuje nowy singiel! Eye Of The Storm to zapowiedź nowego albumu artystki!

i

Autor: Materiały prasowe Nowa muzyka od Tarji!

Tarja prezentuje nowy singiel! "Eye Of The Storm" to zapowiedź nowego albumu artystki!

2022-10-21 15:43

„Nie mogę uwierzyć, że nadszedł czas, abym wydała album Best of”. Mam nadzieję, że ta kolekcja spodoba Wam się tak samo, jak mi podobało się jej tworzenie” - tak Tarja mówi o albumie „Best Of: Living The Dream”, którego premierę zaplanowano na 2 grudnia.

Wydawnictwo składa się z najbardziej znanych, a także najbardziej lubianych przez samą artystkę utworów. Na płycie znajdują się rockowe kompozycje pochodzące z sześciu albumów studyjnych: „My Winter Storm”, „What Lies Beneath”, „Colours In The Dark”, „The Brightest Void”, „The Shadow Self” i „In The Raw”. Płyta „Best Of: Living The Dream” to pierwsze takie wydawnictwo artystki. W skład kolekcji „Best Of: Living The Dream” wchodzi również niepublikowany wcześniej koncert „Circus Life”, który ukazuje się na Blu-rayu w zestawie z dwoma CD.

Szczegóły kompilacji

Kompilacja opatrzona jest piękną grafiką i wyjątkowymi dodatkami. Album „Best Of: Living The Dream” ukaże się jako CD, limitowany zestaw dwóch CD i Blu-raya, podwójny czarny winyl, podwójny przezroczysty winyl oraz limitowany box zawierający plakat, grafiki i 4 Picture Discs. Kolekcja rozpoczyna się zupełnie nowym utworem zatytułowanym „Eye Of The Storm”. Piosenka łączy charakterystyczne brzmienie Tarji z potężną dawką emocji i opowiada o szukaniu swojego miejsca w świecie.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL
Tarja prezentuje nowy singiel! Eye Of The Storm to zapowiedź nowego albumu artystki!

i

Autor: Materiały prasowe Okładka albumu