Slipknot - fizyczne wydanie nowego albumu grupy ma... błędny tytuł! [Zdjęcia]

i

Autor: Materiały prasowe Wpadka na okładce nowej płyty Slipknota!

Slipknot - fizyczne wydanie nowego albumu grupy ma... błędny tytuł! [Zdjęcie]

2022-10-07 12:13

W piątek 7 października minął równo tydzień od premiery najnowszego albumu grupy Slipknot. Krążek sprzedaje się jak świeże bułeczki, o czym świadczy ogromna ilość internautów, którzy chwalą się w sieci swoimi nabytkami. Nie wszystko jednak poszło po myśli kupujących i samego zespołu - okazało się, że można trafić na egzemplarze, które mają... błędny tytuł.

W piątek 30 września ukazał się najnowszy album grupy Slipknot. Krążek od dnia premiery zbiera świetne recenzje zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych. Płyta promowana jest na chwilę obecną dwoma singlami - The Dying Song (Time to Sing) Yen, została także zadedykowana zmarłemu w lipcu ubiegłego roku Joey'owi Jordisonowi. Od samego początku krążek znany był wszystkim pod tytułem The End, So Far, w sieci krążą jednak zdjęcia, które sugerują zupełnie inną nazwę. 

Slipknot - fizyczne wydanie nowego albumu grupy ma... błędny tytuł!

Krążek sprzedaje się jak świeże bułeczki i świetnie sobie radzi na światowych listach przebojów - The End, So Far zadebiutował na pierwszym miejscu w Australii. Coraz więcej internautów chwali się w sieci zdjęciami swojego egzemplarza, zwracając przy okazji uwagę na... błędny tytuł! Na fizycznych wydaniach albumu, zarówno w formacie CD, na winylu czy kasecie, widać nazwę The End For Now..., która jednak zasłonięta została naklejką z prawidłowym tytułem.

Corey Taylor potwierdził, że doszło do błędu drukarskiego na większą skalę, zaznaczając przy tym, że album od samego początku miał być zatytułowany właśnie The End, So Far. 

Måneskin dla Eska Rock!

Ktoś sp*****ył i nie sprawdził dwukrotnie - powiedział Corey.